• نویسنده: Administrator
13 اسفند 1396

جلوه های متنی فتوشاپ، یا همان استایل ها، به شما اجازه میدهند تا طرح های رنگی، بافت ها و سایر تغییرات را در فونت ها ایجاد کنید.

  • نویسنده: Administrator
08 اسفند 1396

Meltdown و Spectre به مهاجمان اجازه دسترسی به اطلاعات محافظت شده ی موجود در هسته ی PC  را میدهند، اطلاعاتی مثل: رمزهای عبور، کلید رمزنگاری، عکس های شخصی و ایمیل و یا هر چیز دیگری که در رایانه ی شماست و از آن استفاده میکنید.این نقایص جدی است.

  • نویسنده: Administrator
02 اسفند 1396

در اکسل، پیام های ورودی یا پیام های سفارشی قوانین مختص هر زمینه را توضیح می دهند تا از اشتباهات ورودی به سیستم جلوگیری شود.

فروشگاه سافت بازار بزرگترین و کامل ترین مرکز ارائه انواع نرم افزاردر ایران میباشد، شما میتوناید در هر نقطه از ایران نرم افزار های کاربردی، سیستمی، آموزشی، امنیتی، دانشگاهی و ... را در سافت بازار تهیه بفرمائید. سافت بازار همینطور با ارائه محصولات دیجیتال تجربه متفاوتی را در خرید محصولات اسوس، سامسونگ، هوآوی، آی لایف و... را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سافت بازار با ارائه روش های نوین در فروش نرم افزار و در راستای سیستم مشتری مداری خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای نصب تمام نرم افزار های روی وب سایت و همینطور پشتیبانی آنلاین و تلفنی به جهت کاربرد های حرفه ای نرم افزار به مشتریان خود نموده است.

کلیه کالاها و خدمات سافت بازار، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.