Kaspersky Antivirus-2018

چاپایمیل
1,040,000 ﷼
1,040,000 ﷼
1,040,000 ﷼
قیمت / kg:
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_AVAILABLE_IN_STOCK
امروزه با پررنگ تر شدن نقش داده های دیجیتال در زندگی روزمره ی ما و به طبع آن، ذخیره سازی این داده ها در حافظه ی رایانه های شخصی، حفاظت از آنها به یکی از اصلی ترین دغدغه های ما تبدیل شده است.
محصول آنتی ویروس کسپراسکی، یکی از بهترین راه ها برای حفظ امنیت داده هایی است که ما برروی رایانه خود داریم. حفاظت این محصول در برابر انواع تروجان ها، ویروس ها و جاسوس افزار ها به نحو عالی انجام میگیرد و از پیشروی هر بد افزاری در سیستم جلوگیری خواهد کرد.
♦ حفاظ امنیت در برابر ویروس ها، تروجان ها و...
♦ کمک به عملکرد درست سیستم
♦ کنترل امنیت آنلاین
اشتراک گذاری:

ویژگی های آنتی ویروس کسپراسکی

روش محافظتی برتر:

در هر لحظه، امکان نفوذ بدافزارها به سیستم شما وجود دارد، بخصوص باج افزار هایی که به مرور زمان پیچیدگی و شیوه نفوذ مختلفی را به خود اختصاص میدهند. به همین سبب مکانیزم امنیت مبتنی بر ابر کسپراسکی میتواند به خوبی در برابر آلوده شدن  به هرگونه بد افزار  از سیستم شما محافظت کند و شما را از سایت های آلوده و ناامن دور نگه دارد.

تکنیک های امنیتی این نرم افزار، مزاحمتی برای کاربر نخواهد داشت.

نکته ی اصلی محصولات کسپراسکی حفظ همزمان امنیت و کارایی سیستم است. سیستم شما میتواند بدون افت سرعت و کارایی قبلی به انجام کار و وظایفاز قبل تعیین شده بپردازد و یا حتی وظایف سنگین و بیشتری را بر عهده گیرد.

کار های خود را به سادگی انجام دهید.

با شیوه های مدیریت امنیت کسپراسکی، به راحتی و در هر کجا میتوانید از اینترنت استفاده کنید و نگران مسائل امنتی نباشید.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

فروشگاه سافت بازار بزرگترین و کامل ترین مرکز ارائه انواع نرم افزاردر ایران میباشد، شما میتوناید در هر نقطه از ایران نرم افزار های کاربردی، سیستمی، آموزشی، امنیتی، دانشگاهی و ... را در سافت بازار تهیه بفرمائید. سافت بازار همینطور با ارائه محصولات دیجیتال تجربه متفاوتی را در خرید محصولات اسوس، سامسونگ، هوآوی، آی لایف و... را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سافت بازار با ارائه روش های نوین در فروش نرم افزار و در راستای سیستم مشتری مداری خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای نصب تمام نرم افزار های روی وب سایت و همینطور پشتیبانی آنلاین و تلفنی به جهت کاربرد های حرفه ای نرم افزار به مشتریان خود نموده است.

کلیه کالاها و خدمات سافت بازار، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.