آموزش زبان انگلیسی در 90 روز- سافت بازار

چاپایمیل
130,000 ﷼
130,000 ﷼
130,000 ﷼
قیمت / kg:
آموزش زبان انگلیسی در 90 روز
این مجموعه شامل آموزش زبان انگلیسی در 90 روز است که با شیوه ای واضح به شما زبان انگلیسی را می آموزد.
در واقع سیستم آموزش این مجموعه از طریق گوش دادن و تکرار کردن است. در این شیوه ابتدا کلمه و یا جمله ای به زبان انگلیسی برای شما خوانده شده و سپس معنی آن به فارسی گفته میشود، تا هم با کلمات و معانی آنها آشنا شده و هم تلفظ کلمات و جمله ها را آموزش ببینید.
اشتراک گذاری:

برای استفاده از این آموزش زبان میتوانید فایلهای صوتی را که با فرمت MP3 در DVD ارائه شده اند، به سادگی بر روی سیستم خود گوش داده، یا آن ها را روی گوشی و تبلت انتقال دهید و در هر موقعیتی که میخواهید استفاده نمایید.

هر فایل شامل مباحثی است که هر روز باید تکرار شود. بنابراین با گوش دادن و تکرار کردن دروس، میتوانید به آسانی در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت داشته باشید.

همچنین مجموعه آموزش زبان انگلیسی در زمان استراحت نیز در این مجموعه گنجانده شده است که از طریق گوش دادن به فایلهای صوتی آن، که شامل موسیقی های آرامش دهنده در پس زمینه است، با ذهن بازتری میتوانید آموزش ها را دنبال کنید.

 

 

 
آموزش زبان انگلیسی- سافت بازار
آموزش زبان انگلیسی- سافت بازار

نانتاند


شسیشسیشسیشسیشسیشسیشسیشسیشسیشسیشسی

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

فروشگاه سافت بازار بزرگترین و کامل ترین مرکز ارائه انواع نرم افزاردر ایران میباشد، شما میتوناید در هر نقطه از ایران نرم افزار های کاربردی، سیستمی، آموزشی، امنیتی، دانشگاهی و ... را در سافت بازار تهیه بفرمائید. سافت بازار همینطور با ارائه محصولات دیجیتال تجربه متفاوتی را در خرید محصولات اسوس، سامسونگ، هوآوی، آی لایف و... را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سافت بازار با ارائه روش های نوین در فروش نرم افزار و در راستای سیستم مشتری مداری خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای نصب تمام نرم افزار های روی وب سایت و همینطور پشتیبانی آنلاین و تلفنی به جهت کاربرد های حرفه ای نرم افزار به مشتریان خود نموده است.

کلیه کالاها و خدمات سافت بازار، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.