• نویسنده: Administrator
about-us-softbazar
about us softbazar

 

مجموعه ی سافت بازار، ارائه دهنده ی انواع نرم افزارها و سخت افزار های مورد نیاز کاربران، بصورت عمده و تکی میباشد.

کالا های موجود، دارای توضیح کامل برای نصب، کاربرد و نحوه ی استفاده میباشند و کاربران میتوانند با جستجو در بخش های مختلف و از بین کالا های ارائه شده محصول مورد نظر را انتخاب و پس از اتمام فرایند خرید، در طی 48 ساعت آینده به روش انتخابی خود آن را تحویل بگیرند.

پشتیبانی کالا های ارائه شده ازطریق ایمیل و شماره تلفن های درج شده در بخش ارتباط با ما و از ساعت 9 الی 14 در روز های اداری صورت میگردد.

در صورت وجود اشکال در هر یک از محصولات خریداری شده، (در صورتیکه مشکل از کالا بوده و تیم پشتیبانی نتواند آن را حل کند.) کاربر میتواند محصول خود را مرجوع و یا تعویض نماید.

اطلاعات ثبت شده کاربران در بخش حساب کاربری سایت، در نزد تیم سافت بازار محفوظ و تیم حفاظتی سافت بازار مسئول حفظ امنیت اطلاعات کاربران خواهد بود.

تمامی فعالیت های کسب و کار این سایت قانونی و در چهارچوب زیر ساخت های امنیتی صورت میگیرند.

 

 

 

فروشگاه سافت بازار بزرگترین و کامل ترین مرکز ارائه انواع نرم افزاردر ایران میباشد، شما میتوناید در هر نقطه از ایران نرم افزار های کاربردی، سیستمی، آموزشی، امنیتی، دانشگاهی و ... را در سافت بازار تهیه بفرمائید. سافت بازار همینطور با ارائه محصولات دیجیتال تجربه متفاوتی را در خرید محصولات اسوس، سامسونگ، هوآوی، آی لایف و... را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سافت بازار با ارائه روش های نوین در فروش نرم افزار و در راستای سیستم مشتری مداری خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای نصب تمام نرم افزار های روی وب سایت و همینطور پشتیبانی آنلاین و تلفنی به جهت کاربرد های حرفه ای نرم افزار به مشتریان خود نموده است.

کلیه کالاها و خدمات سافت بازار، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.