اینترنت دانلود منیجر

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

اینترنت دانلود منیجر 2018

با گسترش استفاده و فعالیت های اینترنتی، دیگر نیاز ها و درخواست های کاربران آنلاین مانند گذشته نیست و شکل دیگری به خود گرفته است. کاربران دیگر مانند سابق از اینترنت تنها برای مرور داده ها و اخبار استفاده نمی کنند؛ بلکه بیشتر به تبادل اطلاعات میپردازند. از کاربران خانگی گرفته تا شرکت های بزرگ همگی ...

490,000 ﷼
490,000 ﷼
490,000 ﷼
قیمت / kg:
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

فروشگاه سافت بازار بزرگترین و کامل ترین مرکز ارائه انواع نرم افزاردر ایران میباشد، شما میتوناید در هر نقطه از ایران نرم افزار های کاربردی، سیستمی، آموزشی، امنیتی، دانشگاهی و ... را در سافت بازار تهیه بفرمائید. سافت بازار همینطور با ارائه محصولات دیجیتال تجربه متفاوتی را در خرید محصولات اسوس، سامسونگ، هوآوی، آی لایف و... را در اختیار کاربران خود قرار داده است. سافت بازار با ارائه روش های نوین در فروش نرم افزار و در راستای سیستم مشتری مداری خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای نصب تمام نرم افزار های روی وب سایت و همینطور پشتیبانی آنلاین و تلفنی به جهت کاربرد های حرفه ای نرم افزار به مشتریان خود نموده است.

کلیه کالاها و خدمات سافت بازار، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.